Wasze opinie...


Można mnie "znaleźć" również w serwisach fotoszukacz.pl oraz weselezklasa.pl, gdzie od wielu lat zbieram gwiazdki od zadowolonych Klientów. Każda ocena, uwaga czy sugestia, to informacja zwrotna dla mnie, a każda nowa sesja to kolejne wyzwanie w dążeniu do ideału fotografii.
Bardzo trafnie określiła to Imogen Cunningham  słowami:
"Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro".


Ania i Marcin

reportaż ślubny

Możemy z całą pewnością polecić Krzyśka! Do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie - w przypadku sesji ślubnej przygotował się wcześniej (zapoznając z obiektem i obsługą wesela we własnym zakresie) a w czasie samej ceremonii i wesela zrobił świetną robotę! Udało mu się zrealizować wszystkie nasze prośby odnośnie samych zdjęć i uchwycić wszystkie najważniejsze momenty. Zdjęcia wyszły wspaniale! Jeśli chodzi o obsługę i kontakt - tu też nie mamy zastrzeżeń - Krzysiek w pełni zasługuję na określenie - fachowiec i profesjonalista. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Na pewno wrócimy do niego za jakiś czas z innym zleceniem!

Joanna i Aleksander

reportaż i sesja ślubna

Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy❤️ Krzysiu to fotograf z pasją, wizja i niewidzialnym obiektywem tzn baliśmy się że bd pozowanie itp a Krzysiu sprawił że nawet nie poczuliśmy jego obecności. wkłada w swoją pracę 100 a nawet 200% :) Jesteśmy zadowoleni i na pewno jak będziemy mieli ku temu okazje do fotografowania na pewno skorzystamy z usług Krzysia❤️ Dziękujemy za piękny pakiet❤️ Pamiątka i wspomnienia na całe życie :) Pozdrawiamy :)

 
Judyta i Marcin

sesja narzeczeńska, reportaż i sesja ślubna

Jeśli jako Para Młoda (i nie tylko) szukacie osoby, która w doskonały sposób uwieczni ważne momenty na zdjęciach, już nie musicie szukać :) -to właśnie Krzysztof. Nie spotkaliśmy nigdy bardziej profesjonalnego fotografa. Jest bardzo zaangażowany w to, co robi. Przed ślubem mieliśmy okazję wykonać także sesję narzeczeńską, oraz później dwie sesje ślubne. Każda miała inny klimat i każda wyszła przepięknie. Oczekiwanie na zdjęcia nie trwało długo, kontakt też mieliśmy bardzo dobry. Przygotowanie Krzysztofa do każdej z sesji było niesamowite, miał dokładne pomysły na miejsca sesji oraz ujęcia (nawet miał ze sobą stołeczek i drabinę na potrzebę zdjęć). Zdjęcia wraz z pendrive zapakowane są w znakomite, drewniane pudełko. Mamy cudowną pamiątkę na całe życie. Polecamy z całego serca!

Kasia i Adam

sesja rodzinna

Z czystym sumieniem polecamy. Mieliśmy już kilka sesji w życiu ale jakość, podejście i zaangażowanie Krzysztofa przerosły nasze oczekiwania. Z pewnością zasługuje na wyróżnienie. Dla nas MISTRZ z niewyobrażalnymi pokładami cierpliwości :)

Justyna i Tomek

sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, sesja ciążowa

Polecam! Korzystaliśmy już z usług Pana Krzysztofa kilkukrotnie przy różnych okazjach - ślubu, sesji narzeczeńskiej i sesji ciążowej. Za każdym razem 100% satysfakcji. Fotograf profesjonalny, cierpliwy :) pomysłowy, pracuje na bardzo dobrym sprzęcie. Uchwyci najbardziej cudowne chwile. Polecamy i do następnego razu! :)

Klaudia i Szymon

reportaż i sesja ślubna

Pan Krzysztof to profesjonalista posiada bardzo dobry sprzęt, dba o najmniejsze szczegóły, podczas sesji wytwarza bardzo dobrą atmosferę jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem a ze zdjęć wyciąga maximum. Jest fotografem który nie pogania, nie patrzy na zegarek i jest bardzo cierpliwy jeżeli chodzi o dzieci które jak wiadomo potrzebują więcej czasu żeby przyjąć odpowiednią pozę do zdjęcia czy w ogóle ustać przez chwilę.

Paulina

sesja narzeczeńska

Polecam Krzysztofa do wykonywania zdjęć. Sesja plenerowa narzeczeńska wykonana zgodnie z naszym pomysłem, w doborze miejsc i ujęć Krzysztof jest bardzo pomocny. Obróbka zdjęć na wysokim poziomie i przystępne ceny, polecam :)

Joanna

sesja studyjna, sesja plenerowa

Byłam na sesji u Krzysia drugi raz i ponownie się nie zawiodłam. Zdjęcia są rewelacyjne . Fotograf potrafi wycisnąć wszystko co najlepsze z każdego zdjęcia. Pełen profesjonalizm i wiedza. Jest cierpliwy i ma pełną głowę pomysłów. Bardzo polecam !!!!!